• SAL Univerzalno pojačalo sa BT vezom MPA120BT
Tip Univerzalno pojačalo
Snaga 120 W
Napajanje 230 V~
Dimenzije 480x355x98 mm
Boja Crna
Ostale karakteristike
Impedansa:
4, 8 Ohm (zvučnici),
600 Ohm (mikrofon),
10 kOhm (LINE)
Bluetooth: Da, 2.1 + EDR / 10 m (max. domet)
Radio: Da, frekvencija 87.6-108.00 MHz, moguće je memorisanje stanica
Namena: Za zvučnike 70-120 Volti i klasične zvučnike 4-8 Ohm
Dodatne funkcije:
Dvostruko podešavanje izlazne snage sa ograničenjima
po grupama, grafička radio skala, indikator snage i
lista reprodukcije na LCD displeju
Audio formati: MP3 / WMA
Ulaz: USB, SD, 2xMIC (6.3 mm), 3xL+R (2xRCA), FM, ANT