SAL Univerzalno pojačalo sa BT vezom MPA120BT
| Tip | Univerzalno pojačalo |
| Snaga | 120 W |
| Napajanje | 230 V~ |
| Dimenzije | 480x355x98 mm |
| Boja | Crna |
| Ostale karakteristike | Impedansa: 4, 8 Ohm (zvučnici), 600 Ohm (mikrofon), 10 kOhm (LINE) Bluetooth: Da, 2.1 + EDR / 10 m (max. domet) Radio: Da, frekvencija 87.6-108.00 MHz, moguće je memorisanje stanica Namena: Za zvučnike 70-120 Volti i klasične zvučnike 4-8 Ohm Dodatne funkcije: Dvostruko podešavanje izlazne snage sa ograničenjima po grupama, grafička radio skala, indikator snage i lista reprodukcije na LCD displeju Audio formati: MP3 / WMA Ulaz: USB, SD, 2xMIC (6.3 mm), 3xL+R (2xRCA), FM, ANT Izlaz L+R (2xRCA, mono) Masa: 6.8 kg |