• MILWAUKEE Akumulatorski udarni pištolj 3/4” 18V – M18ONEFHIWF34-502X
Tip Akumulatorski udarni pištolj
Ostalo Momenat stezanja: 1627 Nm
Momenat odvijanja: 2034 Nm
Sistem: MX FUEL
Baterija: 18V 5.0Ah Li-ion x 2
Broj udara: 0-1850 u/min, 0-2400 u/min, 0-850 u/min
Brzina: 0-1300 o/min, 0-1800 o/min, 0-800 o/min
Težina sa baterijom: 3.5 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546029029
  • Dostupnost: Na lageru
  • 84.870 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorski udarni pištolj 3/4” 18V – M18ONEFHIWF34-502X