• MILWAUKEE Akumulatorski udarni pištolj 1/2″ 18V – M18ONEFHIWF12-502X
Tip Akumulatorski udarni pištolj
Ostalo Momenat stezanja: 130 Nm, 1356 Nm, 400 Nm
Momenat odvijanja: 1898 Nm
Sistem: M18 FUEL
Baterija: 18V 5.0Ah Li-ion x 2
Broj udara: 0-1750 u/min, 0-2100 u/min, 0-950 u/min
Brzina: 0-1400 o/min, 0-1800 o/min, 0-550 o/min
Težina sa baterijom: 3.3 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546028992
  • Dostupnost: Na lageru
  • 87.110 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorski udarni pištolj 1/2″ 18V – M18ONEFHIWF12-502X