• MILWAUKEE Akumulatorski udarni pištolj 1/2” 18V – M18FMTIW2F12-502X
Tip Akumulatorski udarni pištolj
Ostalo Broj udara: 0-2100 u/min, 0-3100 u/min, 0-900 u/min
Brzina: 0-1200 o/min, 0-1325 o/min, 0-1950 o/min, 0-2575 o/min
Baterija: 18V 5.0Ah Li-ion x 2
Sistem: M18
Moment: 881 Nm
Momenat stezanja: 47 Nm, 475 Nm, 610 Nm, 745 Nm
Težina sa baterijom: 2.3 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546346416
  • Dostupnost: Na lageru
  • 66.860 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorski udarni pištolj 1/2” 18V – M18FMTIW2F12-502X