• MILWAUKEE Akumulatorski kompaktni udarni pištolj 1/2” 18V – M18FIW2F12-502X
Tip Akumulatorski udarni pištolj
Ostalo Baterija: 18V 5.0Ah Li-ion x 2
Sistem: M18
Broj udara: 0-1000 u/min, 0-2400 u/min, 0-3500 u/min
Brzina: 0-1200 o/min, 0-1650 o/min, 0-2400 o/min, 0-900 o/min
Momenat stezanja: 102 Nm, 203 Nm, 339 Nm, 34 Nm
Momenat odvijanja: 339 Nm
Težina sa baterijom: 1.8 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546346355
  • Dostupnost: Na lageru
  • 79.600 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorski kompaktni udarni pištolj 1/2” 18V – M18FIW2F12-502X