• MILWAUKEE Akumulatorska vibraciona bušilica-odvijač 18V 5Ah – M18BLPD2-502X
Tip Vibraciona bušilica-odvijač
Napajanje Akumulatorsko
Karakteristike Baterija: 18V 5.0Ah Li-ion x 2
Sistem: M18
Stezna glava: 13 mm
Bušenje (drvo / čelik / zid): 76 / 13 / 16 mm
Brzina: 0-1800 o/min, 0-550 o/min
Moment: 82 Nm
Broj vibracija: 0 - 28800 /min
Težina sa baterijom: 2.1 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546224622
  • Dostupnost: Na lageru
  • 70.670 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska vibraciona bušilica-odvijač 18V 5Ah – M18BLPD2-502X