• MILWAUKEE Akumulatorska vibraciona bušilica 18V – M18FID3-502X
Tip Vibraciona bušilica
Napajanje Akumulatorsko
Karakteristike Baterija: 18V 5.0Ah Li-ion x 2
Sistem: M18 FUEL
Stezna glava: 13 mm
Brzina: 0-2100 o/min, 0-500 o/min
Moment: 158 Nm
Bušenje (drvo / čelik): 89 / 16 mm
Težina sa baterijom: 2.2 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546376543
  • Dostupnost: Na lageru
  • 70.770 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska vibraciona bušilica 18V – M18FID3-502X