• MILWAUKEE Akumulatorska šrafilica sa šaržerom 18V – M18FSGC-202X
Tip Šrafilica
Napajanje Akumulatorsko
Karakteristike Baterija: 18V 2.0Ah Li-ion x 2
Sistem: M18
Brzina: 0-4500 o/min
Moment: 13 Nm
Prihvat: 1/4" Hex
Šrafovi za drvo: do 6 mm
Težina sa baterijom: 2 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4002395289943
  • Dostupnost: Na lageru
  • 69.350 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska šrafilica sa šaržerom 18V – M18FSGC-202X