• MILWAUKEE Akumulatorska šrafilica 18V – M18FSG-0X
Tip Šrafilica
Napajanje Akumulatorsko
Karakteristike Sistem: M18
Brzina: 0-4500 o/min
Moment: 13 Nm
Prihvat: 1/4" Hex
Šrafovi za drvo: do 6 mm
Težina sa baterijom: 1.6 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4002395289967
  • Dostupnost: Na lageru
  • 41.460 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska šrafilica 18V – M18FSG-0X