• MILWAUKEE Akumulatorska heftalica 18V – M18FNCS18GS-202X
Tip Akumulatorska heftalica
Karakteristike Baterija: 18V 2.0Ah Li-ion x 2
Sistem: M18
Ciklus rada: 900 h
Dužina municije: 9.5 - 38 mm
Širina municije: 6.35 mm
Kapacitet šaržera: 108 heft-municije
Težina sa baterijom: 2.8 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546298395
  • Dostupnost: Na lageru
  • 98.170 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska heftalica 18V – M18FNCS18GS-202X