• MILWAUKEE Akumulatorska glodalica 18V – M18FTR8-0X
Karakteristike Sistem: M18 FUEL
Prihvat: 6 mm, 8 mm
Brzina: 31000 o/min
Kapacitet uranjanja: 50 mm
Težina sa baterijom: 2.1 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546368678
  • Dostupnost: Na lageru
  • 57.930 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska glodalica 18V – M18FTR8-0X