• MILWAUKEE Akumulatorska bušilica – odvijač 12V 2Ah set 6/1 – M12FPDXKIT-202X
Tip Bušilica – odvijač
Napajanje Akumulatorsko
Karakteristike Baterija: 12V 2.0Ah Li-ion x 2
Sistem: M12
Stezna glava: 13 mm
Broj vibracija: 0-25500 /min
Bušenje (drvo / čelik / zid): 35 / 13 / 13 mm
Brzina: 0-1700 o/min, 0-450 o/min
Moment: 37 Nm
Težina sa baterijom: 1.2 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546220839
  • Dostupnost: Na lageru
  • 54.930 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska bušilica – odvijač 12V 2Ah set 6/1 – M12FPDXKIT-202X