• MILWAUKEE Akumulatorska brusilica 125mm sa pljosnatom glavom 18V – M18FSAGF125XPDB-0X
Tip brusilice Ugaona brusilica
Napajanje Akumulatorsko
Broj obrtaja u minuti 8500 o/min
Ostale karakteristike Prečnik diska: 125 mm
Dubina sečenja: 33 mm
Sistem: M18
Težina sa baterijom: 2.6 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546346300
  • Dostupnost: Na lageru
  • 56.210 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska brusilica 125mm sa pljosnatom glavom 18V – M18FSAGF125XPDB-0X