• MILWAUKEE Akumulatorska brusilica 125mm 18V ONE KEY – M18ONEFSAG125XPDB-502X
Tip brusilice Ugaona brusilica
Napajanje Akumulatorsko
Broj obrtaja u minuti 8500 o/min
Ostale karakteristike Baterija: 18V 5.0Ah Li-ion x 2
Sistem: M18
Prečnik diska: 125 mm
Dubina sečenja: 33 mm
Težina sa baterijom: 2.7 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546346263
  • Dostupnost: Na lageru
  • 68.130 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska brusilica 125mm 18V ONE KEY – M18ONEFSAG125XPDB-502X