MILWAUKEE Akumulatorska brusilica 125mm 18V ‘HIGH PERFORMANCE’ – M18FHSAG125XPDB-552X
| Tip brusilice | Ugaona brusilica |
| Napajanje | Akumulatorsko |
| Broj obrtaja u minuti | 9000 o/min |
| Ostale karakteristike | Baterija: 18V 5.5Ah Li-ion x 2 Prečnik diska: 125 mm Dubina sečenja: 33 mm Sistem: M18 Težina sa baterijom: 3.4 kg |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
- Brand: MILWAUKEE
- Model: 4058546482893
- Dostupnost: Na lageru
97.610 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska brusilica 125mm 18V ‘HIGH PERFORMANCE’ – M18FHSAG125XPDB-552X