MILWAUKEE Akumulatorski kompaktni udarni pištolj 1/2” 18V – M18FIW2F12-502X
| Tip | Akumulatorski udarni pištolj |
| Ostalo | Baterija: 18V 5.0Ah Li-ion x 2 Sistem: M18 Broj udara: 0-1000 u/min, 0-2400 u/min, 0-3500 u/min Brzina: 0-1200 o/min, 0-1650 o/min, 0-2400 o/min, 0-900 o/min Momenat stezanja: 102 Nm, 203 Nm, 339 Nm, 34 Nm Momenat odvijanja: 339 Nm Težina sa baterijom: 1.8 kg |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
- Brand: MILWAUKEE
- Model: 4058546346355
- Dostupnost: Na lageru
79.600 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorski kompaktni udarni pištolj 1/2” 18V – M18FIW2F12-502X