MILWAUKEE Akumulatorski dijamantski rezač 230mm 18V – M18FCOS230-121
| Tip | Akumulatorski dijamantski rezač |
| Karakteristike | Baterija: 18V 12.0Ah Li-ion x 1 Sistem: M18 Brzina: 6600 o/min Prečnik testere: 230 mm Dubina sečenja: 85 mm Težina sa baterijom: 6.2 kg |
- Brand: MILWAUKEE
- Model: 4058546295967
- Dostupnost: Na lageru
137.980 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorski dijamantski rezač 230mm 18V – M18FCOS230-121