• MILWAUKEE Akumulatorska ubodna testera 18V – M18FJS-502X
Tip testere Ubodna testera
Napajanje Akumulatorsko
Karakteristike Baterija: 18V 5.0Ah Li-ion x 2
Sistem: M18
Brzina: 0-3500 o/min
Ugao sečenja: 0 – 45°
Hod: 25 mm
Kapacitet sečenja: drvo / čelik: 135 / 10 mm
Težina sa baterijom: 2.9 kg
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546226725
  • Dostupnost: Na lageru
  • 85.080 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska ubodna testera 18V – M18FJS-502X