• MILWAUKEE Akumulatorska ručica 1/2” 12V – M12FIR12-0
Tip Račna
Napajanje Akumulatorsko
Karakteristike Sistem: M12 FUEL
Brzina: 0-175 o/min
Moment: 81 Nm
Prihvat: 1/2" četvrtka
Dužina: 324 mm
Težina sa baterijom: 1.5 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546029722
  • Dostupnost: Na lageru
  • 30.610 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska ručica 1/2” 12V – M12FIR12-0