• MILWAUKEE Akumulatorska bušilica SDS+18V 5J – M18ONEFHPX-552X
Tip Bušilica
Napajanje Akumulatorsko
Karakteristike Baterija: 18V HIGH OUTPUT 5.5Ah Li-ion x 2
Sistem: M18 FUEL
Broj udara: 0-4600 u/min
Prihvat: SDS+/ 13 mm
Udarna energija: 5 J (EPTA)
VIbracije: 6.9 m/s
Bušenje (drvo / čelik / beton): 30 / 13 / 32 mm
Brzina: 0-800 o/min
Težina sa baterijom: 5.2 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546346898
  • Dostupnost: Na lageru
  • 129.090 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska bušilica SDS+18V 5J – M18ONEFHPX-552X