MILWAUKEE Akumulatorska bušilica – odvijač 12V 2Ah set 6/1 – M12FPDXKIT-202X
| Tip | Bušilica – odvijač |
| Napajanje | Akumulatorsko |
| Karakteristike | Baterija: 12V 2.0Ah Li-ion x 2 Sistem: M12 Stezna glava: 13 mm Broj vibracija: 0-25500 /min Bušenje (drvo / čelik / zid): 35 / 13 / 13 mm Brzina: 0-1700 o/min, 0-450 o/min Moment: 37 Nm Težina sa baterijom: 1.2 kg |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
- Brand: MILWAUKEE
- Model: 4058546220839
- Dostupnost: Na lageru
54.930 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska bušilica – odvijač 12V 2Ah set 6/1 – M12FPDXKIT-202X