MILWAUKEE Akumulatorska bušilica 12V – M12FPD2-202X
| Tip | Bušilica |
| Napajanje | Akumulatorsko |
| Karakteristike | Baterija: 12V 2.0Ah Li-ion x 2 Sistem: M12 Stezna glava: 13 mm Moment: 45 Nm Broj udara: 0-22500 u/min Brzina: 0-1550 o/min, 0-450 o/min Bušenje (drvo / čelik / zid): 35 / 13 / 13 mm Težina sa baterijom: 1.1 kg |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |