MILWAUKEE Akumulatorska brusilica 230mm 18V ONE KEY – M18ONEFLAG230XPDB-122C
| Tip brusilice | Multibrusilica |
| Napajanje | Akumulatorsko |
| Broj obrtaja u minuti | 6600 o/min |
| Ostale karakteristike | Baterija: 18V HIGH OUTPUT 12.0Ah Li-ion x 2 Prečnik diska: 230 mm Dubina sečenja: 65 mm Sistem: M18 FUEL Težina sa baterijom: 5.4 kg |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
- Brand: MILWAUKEE
- Model: 4058546564063
- Dostupnost: Na lageru
149.940 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska brusilica 230mm 18V ONE KEY – M18ONEFLAG230XPDB-122C