MILWAUKEE Akumulatorska brusilica 125mm sa regulacijom brzine 18V – M18FSAGV125XPDB-0X
| Tip brusilice | Ugaona brusilica |
| Napajanje | Akumulatorsko |
| Broj obrtaja u minuti | 3500-8500 o/min |
| Ostale karakteristike | Prečnik diska: 125 mm Dubina sečenja: 33 mm Sistem: M18 Težina sa baterijom: 2.7 kg |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
- Brand: MILWAUKEE
- Model: 4058546346287
- Dostupnost: Na lageru
53.770 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska brusilica 125mm sa regulacijom brzine 18V – M18FSAGV125XPDB-0X