• MILWAUKEE Akumulatorska brusilica 125mm 18V ‘HIGH PERFORMANCE’ – M18FHSAG125XPDB-552X
Tip brusilice Ugaona brusilica
Napajanje Akumulatorsko
Broj obrtaja u minuti 9000 o/min
Ostale karakteristike Baterija: 18V 5.5Ah Li-ion x 2
Prečnik diska: 125 mm
Dubina sečenja: 33 mm
Sistem: M18
Težina sa baterijom: 3.4 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546482893
  • Dostupnost: Na lageru
  • 97.610 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska brusilica 125mm 18V ‘HIGH PERFORMANCE’ – M18FHSAG125XPDB-552X