• LC POWER LC600H-12 v2.31 12cm fan
Snaga 600 W snaga u piku
500 W kobinovana snaga
Konektori
20+4 pin:1
8(4+4)pin EPS 12V:1
PCI-e 6 Pin:1
PCI-e 6+2 Pin:1
SATA:6
Molex 4 pin:3
Floppy:2
Tip  Standardno
Ostalo
Prečnik ventilatora:12 cm
Dimenzije:86 x 150 x 140mm