• DAHUA LM27-B201S FHD IPS 100Hz
DAHUA LM27-B201S FHD IPS 100Hz
Ekran
Veličina ekrana 27 inča
Rezolucija 1920 × 1080
Tip ekrana IPS
Odnos stranica 16:9
Nativni kontrast 1000:1
Osvetljenje 250 cd/m² (maks.)
Odziv OD 5 ms
Vertikalno osvežavanje 100 Hz
Uglovi gledanja 178° (H) / 178° (V)
Priključci / Slotovi
Audio izlaz x 1
HDMI 1.4 x 1
VGA x 1
Fizičke karakteristike
Tilt
Zvučnici 2 x 1W
Vesa 75x75mm
Zakonska saobraznost 2 godine
Captcha
DAHUA LM27-B201S FHD IPS 100Hz
  • Brand: DAHUA
  • Model: 6923172545909
  • Dostupnost: Na lageru
  • 11.770 Din
Tags: DAHUA LM27-B201S FHD IPS 100Hz