• CORSAIR RM1000e 1000W/ATX 3.1/PCIe 5.1/80+GOLD/modularno Black
Snaga
1000 W
Konektori 1 × 24-pin ATX
2 × 8-pin (4+4) EPS
3 × 6+2-pin PCIe
7 × SATA
4 × Molex
1 × Floppy
Boja
Crna
Ostalo 80 PLUS Gold sertifikat
Potpuno modularni kablovi (Type-4)
Magnetno-levitacioni ventilator od 120 mm
Zero RPM režim (ventilator se ne pokreće pri nižem opterećenju)
Japanski elektrolitski kondenzatori ocenjeni na 105 °C
Kompatibilan sa ATX12V v2.53 i EPS12V 2.92 standardima
Podrška za PCIe 5.1 i ATX 3.1
Modern Standby podrška
Dimenzije: 140 × 150 × 86 mm