• CORSAIR VENGEANCE RGB 64GB 2x32GBkit DDR5 6000MHz XMP & EXPO CMH64GX5M2D6000Z40
Tip DIMM DDR5 RGB
Kapacitet 64GB (2 x 32GB kit)
Brzina 600MHz
Voltaža 1.35V
Latencija CL40
Zakonska saobraznost 120 meseci
Captcha
  • Brand: Corsair
  • Model: 0840440417026
  • Dostupnost: Na lageru
  • 106.570 Din
Tags: CORSAIR VENGEANCE RGB 64GB 2x32GBkit DDR5 6000MHz XMP & EXPO CMH64GX5M2D6000Z40