• BIXOLON POS PRN SM SRP-352VK/BEG
Osnovne karakterstike Tip POS termalni printer (direktna termalna tehnologija)
Rezolucija 203 dpi (8 dots/mm)
Brzina štampe do 270 mm/s
Širina papira 80 mm
Širina ispisa do 72 mm
Tehnologija bez tinte i ribona (termalni papir)
Auto cutter da (automatsko sečenje računa, dug vek rada)
Memorija 64 MB RAM + 64 MB Flash
Povezivanje USB (standardni interfejs)
ESC/POS kompatibilnost (standard POS sistema)
Opcionalno na nekim varijantama: Ethernet, Serial, Parallel (zavisi od konfiguracije serije 352V)