• MILWAUKEE Akumulatorski dijamantski rezač 230mm 18V – M18FCOS230-121
Tip Akumulatorski dijamantski rezač
Karakteristike Baterija: 18V 12.0Ah Li-ion x 1
Sistem: M18
Brzina: 6600 o/min
Prečnik testere: 230 mm
Dubina sečenja: 85 mm
Težina sa baterijom: 6.2 kg
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546295967
  • Dostupnost: Na lageru
  • 137.980 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorski dijamantski rezač 230mm 18V – M18FCOS230-121