• LC POWER Napajanje 420 LC Power LC420H-12 V1.3
Snaga 420W
Konektori
20 + 4 pin ATX (glavni konektor za matičnu ploču) – 1x
4 pin 12V CPU (Molex za 12V) – 1x
SATA konektori – 4x
Molex (4-pin periferija) – 2x
FDD (Floppy) konektor – 1x
Boja Sivo
Ostalo
Tip napajanja: Office Series, standardno ATX V1.3
PFC: Pasivni (Passive PFC)
Ventilator: 120 mm
Radna buka: Tiho hlađenje zahvaljujući većem ventilatoru
+3,3 V linija: 16 A
+5 V linija: 16 A
+12 V linija: 15 A
Dimenzije (HxWxD): 87 × 150 × 140 mm