BIXOLON POS PRN SM SRP-352VK/BEG
| Osnovne karakterstike | Tip POS termalni printer (direktna termalna tehnologija) Rezolucija 203 dpi (8 dots/mm) Brzina štampe do 270 mm/s Širina papira 80 mm Širina ispisa do 72 mm Tehnologija bez tinte i ribona (termalni papir) Auto cutter da (automatsko sečenje računa, dug vek rada) Memorija 64 MB RAM + 64 MB Flash |
| Povezivanje | USB (standardni interfejs) ESC/POS kompatibilnost (standard POS sistema) Opcionalno na nekim varijantama: Ethernet, Serial, Parallel (zavisi od konfiguracije serije 352V) |