• GIGABYTE NVidia GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC V2 16GB 256bit GV-N507TWF3OCV2-16GD
Grafički procesor nVidia GeForce RTX 5070 Ti
Memorija Količina memorije      16GB
Magistrala memorije 256bit
Tip memorije  GDDR7
Takt memorije              28Gbps
Priključci Napomena      Izlaz za 4 monitora
3 x DisplayPort 2.1b
1 x HDMI 2.1b
Dodatni naponski priključci 1x16pin
Ostale karakteristike Grafički čip     Blackwell
Broj unificiranih procesora   8960
Radni takt        2.452MHz (2.497MHz boost clock)
Ostale karakteristike
Slot      PCI-Express 5.0
Broj ventilatora            3x ventilatora
Sistem hlađenja          WINDFORCE Colling System
Podržane tehnologije              OpenGL 4.6, Microsoft DirectX 12 API
Maksimalna rezolucija           7.680 x 4.320
Fizičke karakteristike
Dimenzije        261mm x 126mm x 50mm