GIGABYTE NVidia GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC V2 16GB 256bit GV-N507TWF3OCV2-16GD
| Grafički procesor | nVidia GeForce RTX 5070 Ti |
| Priključci | Napomena Izlaz za 4 monitora 3 x DisplayPort 2.1b 1 x HDMI 2.1b Dodatni naponski priključci 1x16pin |
| Ostale karakteristike | Grafički čip Blackwell Broj unificiranih procesora 8960 Radni takt 2.452MHz (2.497MHz boost clock) Ostale karakteristike Slot PCI-Express 5.0 Broj ventilatora 3x ventilatora Sistem hlađenja WINDFORCE Colling System Podržane tehnologije OpenGL 4.6, Microsoft DirectX 12 API Maksimalna rezolucija 7.680 x 4.320 Fizičke karakteristike Dimenzije 261mm x 126mm x 50mm Format Pun format |